Leave Your Message
0102

produkt KLASIFIKIMI

01

PËR NE

Rizhao Weiye Plastic Packaging Co., Ltd. njihej më parë si Rizhao Fuhua Color Printing Plastic Packaging Co., LTD., themeluar në vitin 2006. Në përputhje me standardet dhe specifikimet e ambalazheve plastike të ushqimit dhe ambalazheve plastike farmaceutike, të kombinuara me kërkesat e mbrojtja nga zjarri, siguria, shëndeti në punë, mbrojtja e mjedisit dhe ligje dhe rregullore të tjera, Rizhao Weiye Plastic Packaging Co., Ltd. u regjistrua në qershor 2020 dhe përfundoi pranimin dhe u vu në punë deri në fund të 2021. Kompania merr "sigurinë, shëndetin , cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë" si qëllim i saj, dhe plotëson me gjithë zemër nevojat e klientëve. Kryesisht ofron shërbime të personalizuara për paketimin e ushqimit dhe paketimin farmaceutik.
Lexo më shumë
fc7b1b5ddc680bc579d3ea26b7e2cf4(1)k3n 659 rreth 94 jad

produkt produkte të nxehta

shërbimiSHËRBIMI JONË

rastRastet e bashkëpunimit

010203040506070809101112131415

Lajme Qendra e Lajmeve

certifikatëCertifikata

cer1nsg
BRC-Kinez_00187
BRC-Anglisht_00b5x
22000certifikatë_00grj
22000certifikatë_018s5
0102